,

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE


XXIX   NIEDZIELA ZWYKŁA – 20. 10. 2019 r.

ü Dziś niedziela misyjna.  o g. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Do 22 trwają w naszym mieście Bełchatowskie Dni Papieskie. Program na plakacie. Dziś przed kościołem „Kremówki „   co już stało się naszą  tradycją.

 

ü We wtorek 22 października  w liturgii wspomnienie Św.. Jana Pawła II dla mieszkańców Bełchatowa jest to Uroczystość. O g. 18,00  uroczysta Msza św. w int. Bełchatowian w naszym kościele o g. 17.45 złożenie kwiatów przy pomniku św. Jana Pawła II  Zapraszamy parafian i mieszkańców miasta. Po mszy św. spotkanie z piosenka papieską w wykonaniu naszej scholii „ Farne Scholki „ Pragniemy uczcić patrona naszego miasta św. Jana Pawła II. Ze względu na uroczysta mszę św. nabożeństwo różańcowe o g. 17.30.

 

ü W czwartek o g. 19.00 spotkanie kl. VII przygotowujących się do s. bierzmowania.

 

ü Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o g. 17.30 a dni powszednie  o g. 18.00               z wyjątkiem najbliższego wtorku. Zapraszamy wszystkich parafian, młodzież, kandydatów do s. bierzmowania do udziału w nabożeństwach, a dzieci kl. III zapraszamy w piątek. Będziemy sprawdzać obecność na różańcu przygotowujących się do s. bierzmowania.

 

ü Za tydzień w niedzielę 27 października Wieczerniki Miłości Miłosiernej o g. 15.00 zapraszają siostry.

 

ü  Przyjmowane wypominki za zmarłych za których modlimy się w każdą niedzielę przed g. 9.00 i 12.00 na cmentarzu o g. 9.45.

 

ü  Już dziś zapowiadamy – bowiem I piątek listopada przypada  w Uroczystość Wszystkich Świętych 01 listopada, to chorych odwiedzimy 08 listopada / prosimy przekazać informację chorym /. Kto odprawia I piątki miesiąca ma obowiązek w tym dniu uczestniczyć we mszy i przyjąć św. komunię św.

 

ü  W  Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada msze św. na cmentarzu g. 10.00 , 12.00 i procesja po cmentarzu z wypominkami i msza św. o g. 16.00       W naszym kościele msze św. g. 7.00,  9.00 i 18.00

 

ü  Zachęcamy do lektury Tygodników „Idziemy” i „Niedziela” „ Gość Niedzielny”

 

ü  Do wieczności odeszli : + Henryk Wiśnioch + Jan Ciupa + Genowefa Droździkowska

,

,